Každý z nás je na cestě
15. října 2019 Blog

Každý z nás je na cestě

Každý z nás je na cestě, která se různě klikatí. Jdeme nahoru a potom dolů a pak jsme na křižovatce. Jedna cesta je úzká a druhá široká…

Denně stojíme před rozhodnutími, která zásadně ovlivňují náš další život a také životy našich blízkých.
Včera umíral ,,někdo úplně cizí“, dnes někdo z našich přátel a zítra se to může týkat někoho z naší rodiny. Myšlenku mobilního hospice pojďme pojmout jako příležitost a nikoliv jako hrozbu. Smrt je závěr života a každý závěr by měl mít ,,happy end“. Držme milované lidi za ruku, povídejme si s nimi a hlavně mějme je rádi. Oni si to zaslouží. Toto je víc než pomoc. Pokud se budeme držet této filozofie, tak dozajista náš postoj bude správný. Je to úzká cesta, která je plná obětí, vyčerpání, obav, ale hlavně je to cesta lásky bez podmínek.

Nebojte se jít tudy, nebojte se doprovázet. Povede Vás Vaše srdce!

Ilustrační foto -mm-

Markéta Vašková