Akce

Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice opět podpořila domácí hospic pardubické Charity
27. ledna 2023 Oblastní charita Pardubice

V Domácím hospici Andělů strážných v Holicích dnes přivítali milou návštěvu z Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice. Proděkan fakulty Jan Pospíchal a paní Michaela Zákoutská a předali do rukou vrchní sestry domácího hospice Markéty Vaškové „šek“ na 24.650, - Kč.

8. charitní ples * 18. 2. * vstupenky v předprodeji
20. prosince 2022 Oblastní charita Pardubice

8. charitní ples * 18. 2. * vstupenky v předprodeji

Oblastní charita Pardubice si Vás dovoluje srdečně pozvat na 8. charitní ples, který se koná v sobotu 18. února 2023 od 19 hodin v Obecním domě v Ostřešanech.

Vánoční benefiční koncert * 17. prosince od 18 hodin
30. listopadu 2022 Oblastní charita Pardubice

Vánoční benefiční koncert * 17. prosince od 18 hodin

Oblastní charita Pardubice srdečně zve na Vánoční benefiční koncert v sobotu 17. prosince od 18 hodin do chrámu Československé církve evangelické v Hronovické ulici. České i zahraniční adventní a vánoční písně si budete moci poslechnout v podání Ondřeje Pavláka Zahaluka, Adély Krátké (Adela Ide), Rosi Krátké a Dětského sboru Rosa ze ZŠ Josefa Ressla a několik klavírních skladeb v podání Lukáše Zahaluka.

Běh Univerzity Pardubice podpořil Domácí hospic Oblastní charity Pardubice
8. října 2022 Oblastní charita Pardubice

Běh Univerzity Pardubice podpořil Domácí hospic Oblastní charity Pardubice

Již podruhé byl tradiční Běh Univerzity Pardubice věnován na podporu Domácí hospicové péče Oblastní charity Pardubice.

Běh Univerzity Pardubice pomůže hospicové péči
5. října 2022 Oblastní charita Pardubice

Běh Univerzity Pardubice pomůže hospicové péči

Běh Univerzity Pardubice bude i letos pomáhat pohybem. Amatérští běžci každého věku nebo fanoušci cyklistiky a koloběžek mají tradičně šanci v sobotu 8. října vyrazit na trať a společně pomocí charitativní sbírky podpořit domácí hospicovou péči. Loni se do akce zapojilo 400 lidí.